Apie mus

Tiekiame gamybines žaliavas visoms pramonės šakoms

Imlitex – viena didžiausių specializuotų taros bei pakuočių, žaliavų maisto, pašarų, tekstilės ir žemės ūkio pramonės šakoms tiekimo įmonių Lietuvoje. Savo veiklą pradėjome 1994 metais. Kasmet plečiamės, priklausome  Imlitex Holdings, vienijančiai skirtingų verslo profilių įmones, su savo partneriais sąžiningai vykdome komercinę veiklą Lietuvoje ir užsienyje. Savo veiklą organizuojame vadovaudamiesi kokybės (ISO 9001:2008),  aplinkos apsaugos (ISO 14001:2004) bei maisto saugos (ISO 22000:2005) vadybos standartais ir verslo klientų bei partnerių esame vertinami kaip patikima ir ilgalaikius ryšius puoselėjanti bendrovė.

Siūlome visiškai sukomplektuotas paslaugas

Sėkmingai veikdami jau antrą dešimtmetį, per visą savo veiklos laiką sukūrėme daug atskirų prekybinių elementų – šiandien savo klientams galime pasiūlyti visiškai sukomplektuotas paslaugas: nuo energijos tiekimo iki aprūpinimo žaliavomis, sandėliavimo, transportavimo, finansavimo, marketingo, klientų produkcijos supirkimo ir kt.

Dirbame visoje Europoje ir Azijoje

Siekiame suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, todėl esame pasirašę sutartis su patikimais tiekėjais daugiau kaip 70 šalių.  Mūsų tiekiamos žaliavos yra perkamos ir vertinamos Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Slovakijoje, Vengrijoje, Rumunijoje, Skandinavijoje, Ukrainoje, Baltarusijoje bei Rusijoje, o  tekstilės žaliavos tokiose valstybėse kaip Italija, Portugalija, Prancūzija, Vokietija, Graikija, Bulgarija.

Esame suinteresuoti kliento verslo gerovės užtikrinimu

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai, suinteresuoti kliento verslo gerovės užtikrinimu – sugebame savo klientui pateikti nestandartinius problemų sprendimo pasiūlymus. Visada ieškome geriausių ir ekonomiškai efektyviausių sprendimų. Tikslo siekiame kartu su klientu, dėl savo tikslų ir veiklos principų esame vertinami kaip patikimi strateginiai partneriai.

Asociacija Baltijos chemijos grupė su partneriais vykdo projektą „Asociacijos įmonių tikslinio amžiaus darbuotojų profesinių įgūdžių tobulinimas“, projekto kodas Nr. VP1-1.1-SADM-01-K-02-204, finansuojamą Europos socialinio fondo lėšomis, nukreiptą į darbuotojų profesinių įgūdžių tobulinimą. Projekto metu tobulinami dalyvių profesiniai įgūdžiai, siekiant padidinti jų profesionalumą ir galimybes teikti aukščiausios kokybės paslaugas. Taip sprendžiamos darbuotojų turimos kvalifikacijos neatitikimo šiuolaikiniams darbo rinkos reikalavimams problemos bei įgyvendinami įmonių strateginiai tikslai plečiant savo veiklą, pritraukiant naujus klientus ir didinant sukuriamą pridėtinę vertę.

Projekto vertė 403 659,12 Lt, o 242 195,47 Lt yra skiriama iš Europos socialinio fondo. Projekto pabaiga planuojama 2015 m. gegužės mėnesį.

Esminis projekto tikslas - apmokyti įmonių vadovus ir specialistus, suteikiant jiems profesines ir bendrąsias kompetencijas. Projekto metu planuojama apmokyti 59 įmonių darbuotojus. Tikimasi, kad projekto rezultatai ilguoju laikotarpiu duos teigiamą ir tęstinį ekonominį efektą, kuris ženkliai pranoks skirtas investicijas.

El.paštas info@imlitex.lt
A.S LT397300010002269930
Europos pr. 124, LT-46351 Kaunas, 
Tel. (+370 37) 337908 
Įmonės kodas: 134004743
PVM kodas LT340047413
© 2010 Visos teisės saugomos.
Sukurta Texus