Grūdai

Superkame įvairias grūdų kultūras

Superkame įvairias grūdų kultūras (kviečius, miežius, kvietrugius bei rapsus) iš ūkininkų ir žemės ūkio bendrovių. Grūdus superkame arba organizuojame mainus (į trąšas arba dyzelinį kurą), už priduotą grūdų kiekį atsiskaitome per 30 dienų.

UAB “Imlitex“ yra AB “ORLEN Lietuva“ agentas Lietuvos teritorijoje ir siūlo klientams:

- šildymui skirtą žymėtą krosnių kurą;

- žymėtą dyzeliną žemės ūkiui.

Klientų patogumui siūlome elevatoriaus paslaugas, atliekame kokybinius tyrimus

Tiekėjų patogumui grūdus priiminėjame daugelyje grūdų supirkimo punktų visoje Lietuvoje. Teikiame elevatoriaus paslaugas – krauname, sveriame, džioviname ir valome visas grūdų kultūras. Atliekame grūdų pasaugą grūdų augintojams. Savo laboratorijoje tikriname pristatomų grūdų kokybę.

Grūdų ir rapsų supirkimo kainos Eur/t, be PVM.

Kultūra Klasė

 

Kaina,

EUR/t (be PVM)

Kviečiai Ekstra 143
1 klasė

137

2 klasė 133
3 klasė 116
4 klasė 107
Miežiai 1,2 klasė

99

Kvietrugiai 97
Rugiai 1,2 klasė 78
Rapsai 1,2 klasė 352
Avižos 1,2 klasė 90
Žirniai 1 klasė 185
Žirniai 2 klasė 145
Pupos 1 klasė 175
Pupos 2 klasė 145

Grūdų supirkimo punktai

ĮmonėAdresas
UAB "Imlitex" Šiaurinė g. 13, Kėdainiai
UAB "Šiaulių duona plius" Dariaus ir Girėno g. 117, Radviliškis
AB "Amilina" Janonio g. 12, Panevėžys
AB "Amilina" Geležinkeliečių g. 9, Pasvalys
AB "Rokiškio grūdai" Pramonės g. 6, Rokiškis
AB "Kretingos grūdai" Tiekėjų g. 41, Kretinga
AB "Jonavos grūdai" Darbininkų g. 21, Jonava
AB "Jonavos grūdai" Stoties g. 1, Ukmergė
Laimos Stonkuvienės agroserviso įmonė Žvirgždaičių mstl., Šakių r.sav.
UAB "Agrochema"

Virgainių k., Viduklės sen., Raseinių r.

UAB "Agrochema"

Geležinkelio st. 9a, Šeduva, Radviliškio r.

AB "Kauno grūdai" Geležinkelio 22B, Pilviškiai, Vilkaviškio r.
AB "Kauno grūdai" Pramonės g. 25, Alytus
AB "Kauno grūdai" Barkūnų g. 29C, Jurbarkas
UAB "Baltic agro" Giedrių g. 114, Mažųjų Šelvių k., Vilkaviškio r.
AB "Šilutės girnos" Ramučių g. ė, Šilutė
UAB "Grainmore" Plačioji g. 27, Senųjų Trakų k., Trakų r.
AB "Kėdainių grūdai" Žemaitės g. 1, Joniškis
AB "Kėdainių grūdai" Stoties g. 6, Marijampolė
AB "Kėdainių grūdai" Didžiųjų Šelvių k., Vilkaviškis
KB "Agropartneris" Dičiūnų k., Pušaloto sen., Pasvalio r.

Daugiau informacijos

Grūdų supirkimo, trąšų pardavimo klausimais kreipkitės

Akmenės, Klaipėdos, Kretingos, Mažeikių, Plungės, Skuodo rajonai:

Remigijus Lukas, tel: +370 610 74859  remigijus.l@imlitex.lt

Telšių, Rietavo, Pagėgių, Šilalės, Šilutės, Tauragės rajonai:

Saulius Lukas, tel: +370 638 16500  saulius.l@imlitex.eu

Biržų, Pasvalio, Anykščių, Kupiškio, Rokiškio rajonai:

Paulius Urbonas, tel: +370 685 15598  paulius@imlitex.lt

Alytaus, Birštono, Lazdijų, Prienų, Vilniaus, Trakų, Elektrėnų,

Kaišiadorių, Širvintų, Panevėžio ir Varėnos rajonai:

Sigitas Karalius, tel: +370 699 83642 sigitas@imlitex.eu

Jurbarko, Marijampolės, Vilkaviškio ir Šakių rajonai:

Daiva Riaukienė, tel: +370 655 05543  daiva.r@imlitex.lt

Kauno ir Kėdainių rajonai:

Eugenijus Godliauskas, tel: +370 650 19864 eugenijus@imlitex.lt

Pakruojo ir Joniškio rajonai:

Lolita Klasauskienė, Tel: +370 665 19922 lolita.k@imlitex.lt

Kėdainių, Raseinių, Kelmės ir Šiaulių rajonai:

Airidas Vasiliauskis, tel: +370 699 36733 airidas.v@imlitex.eu

Kauno, Kėdainių, Jonavos ir Ukmergės rajonai:

Jurgita Vyštartienė, tel: +370 656 78960 jurgita.v@imlitex.eu

Aptarnauja gyvulininkystės ūkius:

Jūratė Kažemekienė, tel: +370 640 56570 jurate.k@imlitex.lt

Aptarnauja gyvulininkystės ūkius:

Giedrius Buzas, tel: +370 615 41627 giedrius.b@imlitex.lt

bendras el.paštas: distribucija@imlitex.lt;

El.paštas info@imlitex.lt
A.S LT397300010002269930
Europos pr. 124, LT-46351 Kaunas, 
Tel. (+370 37) 337908 
Įmonės kodas: 134004743
PVM kodas LT340047413
© 2010 Visos teisės saugomos.
Sukurta Texus