Žemės ūkio žaliavos

Asortimentą formuojame pagal ūkio subjektų poreikius

Klientui galime pasiūlyti visas reikalingas žaliavas veiklai vystyti. Esame suformavę platų prekių asortimentą, kurį nuolat pildome, pagal kliento pageidavimus ieškome specifinės žaliavos. Esame šios srities specialistai, patariame kokias žaliavas rinktis. Konsultuojame žemės ūkio žaliavų klausimais.

Aprūpiname visus žemės ūkio subjektus

Tiekiame baltymines žaliavas – cukrinių runkelių išspaudas, saulėgrąžų ir rapsų rupinius bei išspaudas, sojų rupinius, pašarinius kukurūzus, sojos koncentratą, bulvių baltymą, kukurūzų bei ryžių gliuteną, pašarines mieles, žuvų miltus.

Mikroelementus – vario sulfatą, geležies sulfatą, mangano sulfatą, kobalto sulfatą, magnio oksidą, cinko oksidą.

Amino rūgštis – liziną, metioniną, treoniną.

Augalinius aliejus – nerafinuotus rapsų, sojų, saulėgrąžų aliejus.

Pašarinius fosfatus – monokalcio fosfatą, dikalcio fosfatą, befluorį fosfatą, magnio fosfatą.

Trąšas – azoto, fosforo ir kalio bei kompleksines trąšas.

Grūdines bei aliejines kultūras – kviečius, miežius, kvietrugius, rapsus.

Kitus produktus – pašarinę kreidą, gesintas kalkes, propilenglikolį, pašarinę druską, natrio bikarbonatą.

Visais įmanomais būdais siekiame užtikrinti tiekiamų žaliavų kokybę

Veikiame kaip kliento partneris, geriausių sprendimų ieškome kartu. Užtikriname žaliavų kokybę – baltyminės žaliavos tikrinamos laboratorijoje bei taikant išorinių tyrimų metodus. Trąšos ir chemines žaliavos turi kokybę užtikrinančius pažymėjimus, žaliavas papildomai tikriname  laboratorijose. Mūsų vidinis kokybės skyrius tikrina atvežtas prekes, todėl  galime  užtikrinti kokybės reikalavimų atitikimą normai.

Užtikriname partnerystės santykį kiekviename bendradarbiavimo etape

Turime visas galimybes žaliavas pristatyti į klientui reikiamą vietą, aliejus pilstome į toninius konteinerius, baltymines žaliavas fasuojame į didmaišius.  Su savo klientais palaikome lojalius, partneryste paremtus, santykius, kliento problemas sprendžiame operatyviai ir užsitikriname visišką kliento pasitikėjimą.

Visais klausimais kreiptis į regiono vadybininkus:

Rokiškio, Biržų, Pasvalio, Zarasų:

Paulius Urbonas Tel.:+37068515598 paulius.urbonas@imlitex.com

Pakruojo, Joniškio, Šalčininkų:

Lolita Klasauskienė Tel.: +37066519922 lolita.klasauskiene@imlitex.com

Kaišiadorių, Panevėžio, Širvintų, Prienų, Elektrėnų, Trakų, Vilniaus, Alytaus, Lazdijų, Varėnos, Birštono:

Sigitas Karalius Tel.:+37069983642 sigitas.karalius@imlitex.com

Raseinių:

Airidas Vasiliauskis Tel.:+37069936733 airidas.vasiliauskis@imlitex.com

Marijampolės, Jurbarko, Šakių, Vilkaviškio, Kalvarijos, Kazlų rūdos:

Tomas Danauskas Tel.:+37063034401 tomas.danauskas@imlitex.com

Ukmergės, Kupiškio, Anykščių, Utenos, Ignalinos, Švenčionių, Molėtų:

Dalia Markauskienė Tel.:+37065546273 dalia.markauskiene@imlitex.com

Kauno, Kėdainių, Jonavos, Ukmergės:

Jurgita Vyštartienė Tel.:+37065678960 jurgita.vystartiene@imlitex.com

Klaipėdos, Akmenės, Mažeikių, Plungės, Skuodo, Kretingos, Šiaulių:

Remigijus Lukas Tel.:+37061074859 remigijus.lukas@imlitex.com

Telšių, Rietavo, Pagėgių, Šilalės, Šilutės, Tauragės, Kelmės:

Saulius Lukas Tel.:+37063816500 saulius.lukas@imlitex.com

El.paštas info@imlitex.lt
A.S LT397300010002269930
Europos pr. 124, LT-46351 Kaunas, 
Tel. (+370 37) 337908 
Įmonės kodas: 134004743
PVM kodas LT340047413
© 2010 Visos teisės saugomos.
Sukurta Texus